Elimincaje M¦ 2010 | 05.09.2009

BWmedia
  Dzisiaj reprezentacji narodowe walcz± o awans do M¦ w RPA. Nas oczywi¶cie najbardziej interesuje mecz Polski z Irlandi± Północn±. Mecz rozpocznie się o 20:30. Transmisja oczywi¶cie w TVP.
Pozostałe ciekawe mecze:
Hiszpania-Belgia
Słowacja-Czechy
Węgry-Szwecja
Argentyna-Brazylia
Francja-Rumunia

Mam nadzieję, że dyskusje na temat rozgrywanych dzi¶ meczów międzypaństowych będzie miała miejsce w tym temacie, a nie jak to zwykle bywa w ChatBoxie.

Bez w±tpienia najciekawiej zapowiada sie starcie pomiędzy Argentyna a Brazylia.
W meczu Dania - Portugalia oraz Węgry - Szwecja nie powinno zabrakn±ć emocji. Portugalia oraz Szwecja bardzo słabo zaczeli swoje mecze. Je¶li chc± dalej mysleć o jaki¶ szansach na wyjazd na Mundial musza wygrać swoje mecze w Grupie
Aktualnie na 5 europejskich boiskach toczy się walka o awans na mundial. Aktualne wyniki:Szkocja-Macedonia 1-0 | Ukraina-Andora 2-0 | Armenia-Bo¶nia i Hercegowina 0-1 | Azerbejdżan-Finlandia 0:0 | Rosja-Liechtenstein 1-0

Jak widać póki co niespodzianek nie ma. Co prawda Finlandia tylko remisuje z Azerbejdżanem, ale w tym meczu walka trwa zaledwie od 27 minut, więc pewnie jeszcze sporo się wydarzy.

A do meczu Polski pozostały jeszcze 3 godziny.Polacy rozpoczn± mecz w następuj±cym składzie: Boruc-Golański,Żewłakow, Dudka, Krzynówek - Błaszczykowski, Mariusz Lewandowski, Murawski, Roger, Obraniak - Paweł Brożek.

Powered by wordpress | Theme: simpletex | © BWmedia